4. Ders

FLAŞ FLAŞ: Projelerinizin değerlendirmesi bitmiştir. Yandaki linkten puanlarınızı görebilirsiniz. Wiki’den Proje Durum Raporu sayfalarınızdan da detaylı açıklamaları görebilirsiniz. İtirazlarınız varsa yanıma geliyorsunuz. Mail atmıyorsunuz, sosyal medyadan yazmıyorsunuz. Bence itiraz edecek bir şey yok ama yine de siz bilirsiniz.

ÖNEMLİ DUYURU: VİZE NOTLARINIZI AÇIKLAMADAN İTİRAZ İÇİN GELMİYORSUNUZ. VİZE NOTLARINIZ AÇIKLANDIKTAN SONRA 5 GÜN İTİRAZ SÜRENİZ VAR. SINAV TAKVİMİNDE VİZE TARİHİ HANGİ GÜNDE İSE  O GÜN GELECEKSİNİZ. ÖNCESİ SONRASI YOK. İLERİYE GERİYE ALMA YOK. O GÜN GELMEYEN VİZEDEN SIFIR ALIR.

Vizeden sonra yapacağınız ilk ödevi vize değerlendirmeleri bittikten sonra açıklayacağım. Yine değerlendirmelerimi Proje Durum Raporu kısmına ekleyeceğim. Vize puanlarınızı açıkladıktan sonra lütfen şunu düzeltsek puan alır mıyız diye gelmeyiniz. Yaptığınız her ödev bir sınav niteliğindedir. Sınav bitince not değişir mi? Hayır. Sadece yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız itiraz edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir