3. Ders

UYARI: Sevgili gençler Issues kısmı görev atanan ve görevler yerine getirildiğinde kapanması gereken bir kısımdır. Bu kısım “görevi teslim aldım” gibi anlamsız ifadelerle görevi yerine getirmeden “Resolve” edilmesi gereken bir bölüm değildir. Ayrıca benim daha ödev olarak atamadığım halde ilerleyen bölümleri görev olarak atayanlar var. Aceleniz nedir? Sistemi uygunsuz kullanları gruplardan atacağım ve ödevlerden puan alamayacaklar bilginize. 

ÖNEMLİ DUYURU: ÇOĞU GRUBUN SADECE LİDERİN HESABINDAN GEREKSİNİM ANALİZİ KISMINI EKLEDİĞİNİ GÖRÜYORUM. ARKADAŞLAR HERKES KENDİ GÖREVİNİ KENDİ HESABINDAN GİREREK YAPACAK DEDİM. KENDİ HESABINIZDAN GİRİP WİKİYE EKLEME YAPMAZSANIZ PUAN ALAMAZSINIZ. BU SEFERLİK BUNU GÖRMEZDEN GELEREK PUANLARINIZI GRUP İÇİNDE EŞİT DAĞITIYORUM. İLERLEYEN ÖDEVLERDE AYNI ŞEYİ TEKRARLARSINIZ SIFIR ALIRSINIZ.

Duyuru: Notlarınız ve Değerlendirme raporlarınız girilmiştir. Değerlendirme ve notlar ile ilgili sorularınızı e-posta ile sormayın. Derste sorunuz.

Haftaya 3. ödevinizle ilgili detayları paylaşacağım ve ödevlerle ilgili sorularınızı cevaplayacağım bir ders olacak. Derse katılmanızda fayda var.

3. Ödev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir